Informācija par koronavīrusa Covid-19 ietekmi uz Frigate AS darbību / News / Investor relations / Frigate.eu | Investment business service

Informācija par koronavīrusa Covid-19 ietekmi uz Frigate AS darbību

Rīga, 2020-03-25 11:21 CET -- 2020. gada martā Latvijas Republikā un daudzās citās valstīs ir stājušies spēkā ar koronavīrusa izplatību saistīti ierobežojumi, kas ievērojami samazina ekonomikas attīstību valstī un pasaulē. Nav paredzams, kā situācija varētu attīstīties nākotnē, un līdz ar to, pastāv ekonomikas attīstības nenoteiktība.

​Frigate AS vadība nepārtraukti izvērtē situāciju. Pašlaik Frigate AS darbība notiek ierastajā režīmā; Covid-19 ietekme uz Frigate AS ir līdzīga, kāda tā ir vispārējā finanšu pakalpojumu nozarē kopumā. Dažu Frigate AS projektu attīstība tiek bremzēta, jo kompānijas un institūcijas strādā attālināti. Tiek paredzēts, ka arī citi ilgtermiņa projekti var tikt atlikti vai atcelti. Rīkojoties atbildīgi pret darbinieku veselību un sekojot atbildīgo institūciju rekomendācijām par rīcībām, kas palīdzētu samazināt vīrusa izplatības riskus, Frigate AS darbinieki izpilda savas funkcijas attālināti.

Frigate AS vadība uzskata, ka Frigate AS spēs pārvarēt ārkārtas situāciju un nodrošināt darbības nepārtrauktību. Tomēr šis secinājums balstās uz informāciju, kas ir pieejama šobrīd, un turpmāko notikumu ietekme uz Frigate AS darbību nākotnē var atšķirties no vadības izvērtējuma.

Frigate AS valde

Frigate AS, dibināta 2015. gadā Latvijā, ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas šobrīd darbojas Šveicē, Luksemburgā, Singapūrā, Lietuvā un Latvijā un sniedz pakalpojumus dažādās investīciju jomās atbilstoši klientu vajadzībām. Frigate AS piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas dod iespēju ieguldītājiem piekļūt vērtspapīriem - ieguldījumu konsultācijas, portfeļu pārvaldīšana, pasūtījumu izpilde klientiem, strukturēti produkti dažādiem klientu veidiem, investīciju darījumu dokumentācijas pārvaldība un palīdzība uzņēmumiem piesaistīt līdzekļus kapitāla tirgos. Frigate AS personālam ir piešķirtas visas licences, kas nepieciešamas darbam vērtspapīru tirgū, kā arī tam ir plaša pieredze darbā ar dokumentāciju un sadarbības pieredze ar regulējošajām iestādēm. Uzņēmuma speciālisti ir regulējošās iestādēs atbilstoši sertificēti darbinieki noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas (NILL) novēršanas jomā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.frigate.eu.

Frigate AS akcijas ir iekļautas Nasdaq Baltic First North Market.

Frigate AS sertificētais konsultants ir SIA Nexia Audit Advice.

 

         Kontaktinformācija:
         Adrese: Smilšu iela 18, Rīga, LV-1050, Latvija
         Kontaktpersona: Armands Bušs, partneris
         E-pasts: Turn on Javascript!
         Telefons: +371 29512246
         
         Sertificētais konsultants:
         SIA Nexia Audit Advice
         Kontaktpersona: Olga Molčanova
         E-pasts: Turn on Javascript!
         Telefons: +371 67333228