Frigate AS pabeidz divu meitas sabiedrību likvidāciju un dibina jaunu meitas sabiedrību / News / Investor relations / Frigate.eu | Investment business service

Frigate AS pabeidz divu meitas sabiedrību likvidāciju un dibina jaunu meitas sabiedrību

Rīga, 2022-09-06 15:19 CEST -- Frigate AS informē par divu ārvalstu meitas sabiedrību likvidācijas pabeigšanu - Frigate Pay UAB (Lietuva) un Frigate Pte. Ltd. (Singapūra). Vairāk informācijas par šo meitas sabiedrību likvidācijas uzsākšanu šeit.

2022. gada 5. septembrī Frigate AS dibināja jaunu meitas sabiedrību Luksemburgā - EastGate Luxembourg S.à r.l., kuras pamatdarbības veids ir projektu pārvēršana vērtspapīros (sekuritizācija).

Frigate AS valde

 

Frigate AS, dibināta 2015. gadā Latvijā, ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas šobrīd darbojas Šveicē, Luksemburgā un Latvijā un sniedz pakalpojumus dažādās investīciju jomās atbilstoši klientu vajadzībām. Frigate AS piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas dod iespēju ieguldītājiem piekļūt vērtspapīriem - ieguldījumu konsultācijas, portfeļu pārvaldīšana, pasūtījumu izpilde klientiem, strukturēti produkti dažādiem klientu veidiem, investīciju darījumu dokumentācijas pārvaldība un palīdzība uzņēmumiem piesaistīt līdzekļus kapitāla tirgos. Frigate AS personālam ir piešķirtas visas licences, kas nepieciešamas darbam vērtspapīru tirgū, kā arī tam ir plaša pieredze darbā ar dokumentāciju un sadarbības pieredze ar regulējošajām iestādēm. Uzņēmuma speciālisti ir regulējošās iestādēs atbilstoši sertificēti darbinieki noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas (NILL) novēršanas jomā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.frigate.eu.

Frigate AS akcijas ir iekļautas Nasdaq Baltic First North Market.

Frigate AS sertificētais konsultants ir AS Nexia Audit Advice.

 

         Kontaktinformācija:
         Adrese: Vaļņu iela 19-1D, Rīga, LV-1050, Latvija
         Kontaktpersona: Armands Bušs, partneris
         E-pasts: Turn on Javascript!
         Telefons: +371 29512246
         
         Sertificētais konsultants:
         AS Nexia Audit Advice
         Kontaktpersona: Olga Molčanova
         E-pasts: Turn on Javascript!
         Telefons: +371 67333228