Frigate AS 2022. gada 21. februāra ārkārtas akcionāru sapulces lēmumi / News / Investor relations / Frigate.eu | Investment business service

Frigate AS 2022. gada 21. februāra ārkārtas akcionāru sapulces lēmumi

Rīga, 2022-01-24 11:29 CET -- Frigate AS informē par divu ārvalstu meitas sabiedrību likvidācijas uzsākšanu - Frigate Pay UAB (Lietuva) un Frigate Pte. Ltd. (Singapūra). 

Tika plānots, ka abu meitas sabiedrību darbības veids būs saistīts ar maksājumu sistēmas pakalpojumu sniegšanu. Sakarā ar būtiskām izmaiņām regulatīvajos nosacījumos šajās valstīs saistībā ar nepieciešamo licenču saņemšanu un uzturēšanu, lai sniegtu maksājumu sistēmas pakalpojumus, t.sk. noteikto limitu pacelšanu, kad sabiedrība varēja sniegt pakalpojumus ar zināmiem regulatīvajiem atvieglojumiem, maksājumu sistēmas pakalpojumu sniegšana ievērojami sadārdzinātos. Izanalizējot izmaiņas un izvērtējot biznesa efektivitāti un rentabilitāti, Frigate AS pieņēma lēmumu neturpināt licenču saņemšanas procesu Lietuvā un Singapūrā un likvidēt savas meitas sabiedrības šajās valstīs.

Meitas sabiedrību likvidāciju Frigate AS plāno pabeigt pusgada laikā.

Frigate AS valde

 

Frigate AS, dibināta 2015. gadā Latvijā, ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas šobrīd darbojas Šveicē, Luksemburgā, Singapūrā, Lietuvā un Latvijā un sniedz pakalpojumus dažādās investīciju jomās atbilstoši klientu vajadzībām. Frigate AS piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas dod iespēju ieguldītājiem piekļūt vērtspapīriem - ieguldījumu konsultācijas, portfeļu pārvaldīšana, pasūtījumu izpilde klientiem, strukturēti produkti dažādiem klientu veidiem, investīciju darījumu dokumentācijas pārvaldība un palīdzība uzņēmumiem piesaistīt līdzekļus kapitāla tirgos. Frigate AS personālam ir piešķirtas visas licences, kas nepieciešamas darbam vērtspapīru tirgū, kā arī tam ir plaša pieredze darbā ar dokumentāciju un sadarbības pieredze ar regulējošajām iestādēm. Uzņēmuma speciālisti ir regulējošās iestādēs atbilstoši sertificēti darbinieki noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas (NILL) novēršanas jomā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.frigate.eu.

Frigate AS akcijas ir iekļautas Nasdaq Baltic First North Market.

Frigate AS sertificētais konsultants ir AS Nexia Audit Advice.

 

         Kontaktinformācija:
         Adrese: Vaļņu iela 19-1D, Rīga, LV-1050, Latvija
         Kontaktpersona: Armands Bušs, partneris
         E-pasts: Turn on Javascript!
         Telefons: +371 29512246
         
         Sertificētais konsultants:
         AS Nexia Audit Advice
         Kontaktpersona: Olga Molčanova
         E-pasts: Turn on Javascript!
         Telefons: +371 67333228