AS Frigate informē par meitas sabiedrības Frigate Pay UAB dibināšanu Lietuvā / News / Investor relations / Frigate.eu | Investment business service

AS Frigate informē par meitas sabiedrības Frigate Pay UAB dibināšanu Lietuvā

AS Frigate informē par 100% meitas sabiedrības dibināšanu Lietuvā - Frigate Pay UAB ar reģistrācijas numuru 304892158 un apmaksāto pamatkapitālu 400’000 Eur. Līdz ar jaunas kompānijas dibināšanu Frigate uzņēmumu grupa paplašinās arī sniegto pakalpojumu klāstu, jo paredzēts, ka jaunā meitas sabiedrība sniegs elektroniskās naudas iestādes pakalpojumus, un pašlaik tiek gatavoti dokumenti, lai saņemtu Lietuvas Centrālās bankas licenci.

AS Frigate, dibināta 2015. gadā Latvijā, ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas šobrīd darbojas Šveicē, Luksemburgā, Singapūrā, Lietuvā un Latvijā un sniedz pakalpojumus dažādās investīciju jomās atbilstoši klientu vajadzībām. AS Frigate piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas dod iespēju ieguldītājiem piekļūt vērtspapīriem - ieguldījumu konsultācijas, portfeļu pārvaldīšana, pasūtījumu izpilde klientiem, strukturēti produkti dažādiem klientu veidiem, investīciju darījumu dokumentācijas pārvaldība un palīdzība uzņēmumiem piesaistīt līdzekļus kapitāla tirgos. AS Frigate personālam ir piešķirtas visas licences, kas nepieciešamas darbam vērtspapīru tirgū, kā arī tam ir plaša pieredze darbā ar dokumentāciju un sadarbības pieredze ar regulējošajām iestādēm. Uzņēmuma speciālisti ir regulējošās iestādēs atbilstoši sertificēti darbinieki noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas (NILL) novēršanas jomā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.frigate.eu.

AS Frigate akcijas ir iekļautas Nasdaq Baltic First North Market.

AS Frigate sertificētais konsultants ir SIA Nexia Audit Advice.

         Kontaktinformācija:
         Adrese: Smilšu iela 18, Rīga, LV-1050, Latvija
         Kontaktpersona: Armands Bušs, partneris
         E-pasts: Turn on Javascript!
         Telefons: +371 29512246
         
         Sertificētais konsultants:
         SIA Nexia Audit Advice
         Kontaktpersona: Olga Molčanova
         E-pasts: Turn on Javascript!
         Telefons: +371 67333228